iPhone za doporučení

Víte o někom, kdo si chce koupit auto?
Doporučte mu nákup našich zánovních vozů a v případě úspěšného prodeje získejte nový iPhone SE 16 GB.

Níže prosím vyplňte své kontaktní údaje a Vašemu známému (doporučovanému) odejde následující email:
„Moje jméno (např. Jan Novák): Ahoj. Podívej se na stránky www.rocnivozyprodej.cz, kde najdeš nabídku zánovních vozů vrácených z operativního leasingu. Pak budu v této věci kontaktovat. Navíc máš možnost získat na vůz 5% slevu a zimní pneu zdarma.“

Jakmile dojde k uzavření obchodu, který jste jako doporučující pomohl zprostředkovat, získáváte za to iPhone SE 16 GB. Potřebné je pouze, aby Vás doporučovaný při kontaktu s naší společností uvedl jako doporučujícího.

iPhone za doporučení

Doporučující (já)

Jméno a příjmení: *

E-mail: *

Telefon: *

Doporučovaný (zájemce o vůz)

E-mail: *

Doplňující informace

Poznámka

 

 

 Kontrola:

Do spodního pole opište 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zadaných osobních údajů společností ARVAL CZ, s.r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, DIČ: CZ26726998, jakožto správcem údajů (dále jen „Společností“) a jejich následným zpracováním pro marketingové účely Společnosti, tj. nabízení produktů a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, produktech a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb., a to do doby, než přímo a účinně zašlu Společnosti informaci o tom, že si již nepřeji, aby mi byly obchodní informace nadále zasílány.

Zároveň potvrzuji, že jsou mi známa moje práva uvedená v § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to právo na přístup k osobním údajům, které jsou o mě zpracovávány, právo na opravu osobních údajů, právo požadovat vysvětlení či upuštění od neoprávněných zásahů nebo odstranění závadného stavu, je-li do mých práv na ochranu osobních údajů neoprávněně zasahováno; v takovém případě mám též právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Beru také na vědomí, že jsem seznámen/a se svými právy dle § 11 a 21 zák., č. 101/2000 sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, svůj souhlas mohu kdykoli bezplatně písemně na adrese správce odvolat a v případě potřeby se mohu v souladu s výše uvedeným zákonem obrátit přímo na správce nebo na úřad pro ochranu osobních údajů.

Prohlašuji, že jsem oprávněn uvést emailovou adresu „doporučovaného“ pro účel zaslání emailu, kterým bude „doporučovaný“ informován o možnosti koupi zánovních vozů nabízených na internetových stránkách www.rocnivozyprodej.cz.

Společnost ARVAL CZ si vyhrazuje právo na změnu podmínek této akce.

 

 Pravidla-akce.pdf

 

Zanechte nám své telefonní číslo a my se Vám ozveme
ohledně nabídky operativního leasingu na tento vůz.

Zanechte nám své telefonní číslo a my se Vám ozveme
ohledně nabídky operativního leasingu.

+420